Парафіяльні оголошення від 24 березня 2019

Поділитися:

Наступна неділя – Хрестопоклінна. Вступаємо у третій тиждень Посту. Велике прохання, особливо до тих, хто рідко сповідається, не відкладати на «потім» Святу Сповідь. Сповідаємо кожного дня зранку і ввечері під час богослужінь, у неділю під час кожної Святої Літургії.

Пригадуємо про участь у посних богослужіннях в храмі, оскільки так зможемо по-справжньому підготуватись до Великодня. Отже, в понеділок, середу і п’ятницю о 18 год. Служимо Святу Літургію Ранішосвячених Дарів, а в п’ятницю після цієї Літургії – Хресна Дорога; в суботи служимо Сорокоуст – Заупокіна Свята Літургія і Великий Парастас (заохочуємо згадувати наших покійних родичів при нагоді заупокійних молінь – це для них найкращий дарунок від нас у часі Великого посту). Цілий розпорядок – на дошці оголошень.

В крамниці можна придбати книжки о. Йосифа Будая, а також для тих, хто приходить на Літургію Напередосвячених Дарів, є молитовник цієї Літургії з усіма частинами. Тож можна слідкувати і молитись.

У нашому храмі вже є новий номер журналу «Наш Собор», тема якого: «СВІТЛО НАДІЇ». Цікавинкою цього журналу є те, що його статті містять у собі QR-код з посиланням на відео де ще більше роз’яснюють дану тематику. В цьому номері Вашій увазі пропонуємо, між іншими, статті про християнські принципи економіки, політики, а також духовні роздуми на неділі Великого посту і багато чого цікавого.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*