Парафіяльні оголошення від 31 березня 2019 року

Поділитися:

1. Велике прохання, особливо до тих, хто рідко сповідається, не відкладати на «потім» Святу Сповідь. Сповідаємо кожного дня зранку і ввечері під час богослужінь, у неділю під час кожної Святої Літургії.

2. 6 квітня в нашій парафії пройдуть реколекції для лицарів Колумба, а також для усіх охочих чоловіків парафії. Розпочнуться духовні вправи Святою Літургією о 10:00. Деталі є на дошці оголошень. Також потрібно попередньо зареєструватись. Контактна особа Степан Джус тел. 0939924276; 0984573330.

3. У крамниці можна придбати молитовник Літургії Напередосвячених Дарів. Заохочуємо слідкувати і молитись.

4. Завтра, 1 квітня, розпочинається передподружня катехизація. Зустрічі відбуваються кожного понеділка і кожної середи о 19:00 в залі під храмом. Увага! В травні наук не буде. Просимо звернути увагу.

5. Минулої неділі у нас був отець Йосиф Будай. Як і обіцяв, він переслав нам свої книжки. Запрошуємо до крамниці, де можна придбати книжки отця з автографом. Також є в крамниці дуже цікаві книжки Блаженнішого Любомира Гузара, а також Блаженнішого Святослава – книга «Діалог лікує рани». Час Посту – це час просвічення серця, але також і розуму. Читаймо…

6. У п’яту неділю Великого Посту (14 квітня) у нашій парафії розпочнуться Великопосні реколекції, які будуть тривати цілий тиждень. Провідники – отці Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

7. Молимось за чесні і справедливі вибори. Отче наш і Богородице Діво…

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*