Парафіяльні оголошення від 7 квітня 2019 року

Поділитися:

1. 1 квітня розпочалась передподружня катехизація. Зустрічі відбуваються кожного понеділка і кожної середи о 19 год. в залі під храмом. Увага! У травні наук не буде.

2. В середу, 10 квітня, будемо молитись Великий Канон Андрея Критського з поклонами. Початок богослужіння – 18:00. Заохочуємо взяти участь.

3. 13 квітня, в наступну суботу, в Патріаршому соборі пройде архиєпархіальний день молоді. В програмі: духовні науки, спілкування, почастунок. Початок – о 10:00, Свята Літургія.

4. У наступну неділю (14 квітня) у нашій парафії розпочнуться Великопісні реколекції, які будуть тривати цілий тиждень. Провідники – отці Теодосій Янків, ЧСВВ і Корнилій Яремак, ЧСВВ. Темою наук будуть “6 правд християнської віри”.

5. З ініціативи наших парафіян прагнемо відвідати онкохворих дітей в різних клініках. Самі парафіяни вже склали свої пожертви, а хто б бажав долучитись, то може це зробити сьогодні. Бо відвідуємо і воїнів, і сиротинець, а є багато дітей з малозабезпечених сімей, які потребують дуже багато коштів на лікування.

6. Молимось за чесні і справедливі вибори. Отче наш і Богородице Діво…

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*