Парафіяльні недільні оголошення від 5 вересня 2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

05.09.2021 р. Б.:

 

  1. До уваги наречених: передшлюбні науки розпочались з 1-го вересня і проводитимуться в залах під храмом о 1900 год. кожного понеділка та середи протягом місяця вересня. 6 вересня можна ще записатись нареченим на передшлюбну катехезу о 19:00 год.!

 

  1. Дорогі батьки! Повідомляємо Вас, що наступної неділі буде проводитись запис дітей до нашої Недільної школи на 2021/2022 навчальний рік. Запис будуть проводити наші Сестри Служебниці разом із катехитами в залах під храмом (вхід через книжкову крамницю) після 2-х Святих Літургій, що о 900 та в 1100 год.. В цей день буде сформовано групи дітей: дошкільнята, підготовка до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, Післяпричасники та група підлітків, які будуть відвідувати заняття кожної неділі о 1000 та о 1230 год.. А вже 19 вересня буде благословення на новий навчальний рік у нашій Недільній школі для двох груп дітей о 1000 та о 1230.

 

  1. Також у нашій монастирській крамниці ви можете придбати нові цікаві книги видавництва “СВІЧАДО”. Особливо корисною є книга “Як молитися” автора Юзефа Августина, який дає практичні поради для глибшого розуміння і відчуття молитви. І цікава книга “Якби ж ми це знали до одруження” ҐЕРІ Чепмена, яка дає відповіді на ключове питання “як створити успішний шлюб” і т. д…

 

  1. Центр Академічного Душпастирства запрошує студентів на щотижневі зустрічі, щоб разом духовно та інтелектуально зростати, служити та активно відпочивати. Більше інформації на дошці оголошень.

 

  1. Також 18 вересня відбудеться студентська мандрівка до Ірпеня, до Ікони «Надія молоді». Цю ікону Блаженнішому Святославу подарувала молодь із Польщі. А він її передав у Храм Різдва Богородиці УГКЦ м. Ірпінь. Більше інформації на дошці оголошень.

 

  1. Також щиро запрошуємо молодь та молоді сім’ї з дітьми на чудову подію! 12 вересня 2021 року біля Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ (станція метро «Лівобережна») стартує Київська локація Фестивалю УГКЦ для молоді «Вітер на-Дії». Це унікальна подія для молоді Києва поринути у музику, у роздуми про особистісний розвиток, знайти нових друзів, вгамувати свій духовний пошук. Організатори місцевої локації  є: Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, Центр Академічного Душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ, Салезіянська молодь, а також активна молодь із наших спільнот. В програмі фестивалю у Києві є: Божественна Літургія; лекції для молодих сімей та молоді, активності для дітей; християнські пісні в дусі прослави; арт-пікнік, концертна програма «В Тобі моя надія і віра в Тобі»» із запрошенням зірок. При можливості з собою взяти карімат та перекус. Вартість квитка 50 грн. Зареєструватися на цей фестиваль можна на офіційній сторінці Комісії у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*