Парафіяльні оголошення від 12.12.2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ  

12.12.2021

 

  1. В наступну неділю 19 грудня, святкуємо празник Святого Миколая Чудотворця. Розпорядок богослужінь недільний. У суботу 18 грудня о 1730 будемо служити Велику Вечірню з Литією.

 

  1. Дорогі у Христі брати і сестри, готуємось до свята Св. Миколая, радісного свята, яке кожного року в передріздвяний час відзначаємо, котре вчить нас милосердя і любові. Ласкаво просимо в цей скрутний для всіх час допомогти зібрати кошти, щоб наша парафія змогла придбати подарунки до дня Святого Миколая, для дітей сиріт, а також для дітей потребуючих. У наступну неділю буде збірка коштів на потреби сиротинця дітей сиріт у Білій Церкві, як і попередні роки. Після 20-го грудня кошти та подарунки відвеземо дітям-сиротам у Білій Церкві. Можна також приносити солодощі, памперси для дітей віком  від 1 до 5 років, цукерки та печиво. Категорично не можна приносити вживаний одяг та м’які забавки!

 

  1. В наступну неділю після третьої Святої Літургії о 14:30 відбудеться передріздвяний концерт бандуристів у нашому храмі «Зимові замальовки». На який сердечно запрошуємо!

 

  1. Сьогодні 12 грудня, Католицька Церква відзначає свято Діви Марії Гваделупської, образ якої є нерукотворний і оригінал зберігається у Мексиці. Діва Марія Гваделупська є Покровителькою спільноти Лицарів Колумба, які також служать і працюють в нашій парафії. Сьогодні ми почитаємо і молимось також до ікони Матері Божої Гвалелупськоі, яка покладена сьогодні для прочитання на тераподі в нашому храмі, є привезена із Мексики, і прикладена до оригінального чудотворного образу Матері Божої з Гваделупи, яка зберігається в нашому храмі в залах під храмом вже декілька років. Тому сьогодні молімося перед її образом у різних своїх наміреннях, щоб Богородиця завжди за нас молилася! 

 

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*