Парафіяльні оголошення від 12 вересня 2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

12.09.2021

 

1. До уваги наречених: передшлюбні науки розпочались з 1-го вересня і проводитимуться в залах під храмом о 19:00 год. кожного понеділка та середи протягом місяця вересня.
Начання також будуть проходити у місяці жовтні!
 
2. Дорогі батьки! Повідомляємо Вас, що сьогодні та наступної неділі буде проводитись запис дітей до нашої Недільної школи на 2021/2022 навчальний рік.

Запис будуть проводити наші Сестри Служебниці разом із катехитами, після Літургії, в залах під храмом (вхід через книжкову крамницю). Записатися можна також і в онлайн режимі, заповнивши анкету на нашому сайті.

А вже 26 вересня буде благословення на новий навчальний рік у нашій Недільній школі для двох груп дітей о 10:00 та о 12:30.

 

3. 12 жовтня 2021 року, стартує чергова програма Вечорів для закоханих за методикою спільноти Подружні зустрічі.

Вечори для закоханих – це цикл 9 зустрічей, які щовівторка з 12 жовтня до 7 грудня о 19:00 будуть проводитись онлайн (в zoom) для пар, які зустрічаються або вже готуються до шлюбу. Підключення можливо з усіх куточків України та світу. Тривалість вечора 2 години.

Ведучими програми є досвідчені подружні пари і духовні особи, священики та Сестри Служебниці НДМ зі спільноти Подружні зустрічі. Деталі можна прочитати на дошці оголошень, або на нашому сайті.

 

4. З 16 по 25 вересня Іконописна школа «Радруж» УкраїнськогоКатолицького Університету запрошує усіх зацікавленихмистецтвом і духовністю киян на Школу українського іконопису у Києві. Напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього презентуємо та пропонуємо унікальний тематичний іконографічний курс – “ РОЗП‘ЯТТЯ”. Деталі на дошці оголошень.

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*