Парафіяльні оголошення від 13.11.2022 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

13 листопада 2022 р. Б.:

  1. Наступної неділі 20 листопада, наша Церква вшановує пам’ять Блаженної Йосафати Гордашевської, першої Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії, співзасновниці першого місійного Згромадження в УГКЦ, Сестер СНДМ. Сестри вже 130 років виконують служіння в Церкві для нашого Українського народу, а в нашій парафії св. Василія Сестри служать вже 20 років, від перших днів нашої парафії, за що ми щиро вдячні Сестрам. З цієї нагоди у наступну неділю, в нашому храмі буде часточка мощей Блаженної Сестри Йосафати та її ікона. За її посередництвом будемо молитись на всіх Святих Літургіях за наших воїнів, за скору перемогу і мир, за ввесь український наш народ. Також Сестри запрошують в день свята на 17:00 год. на Акафіст до Блаженної Йосафати. На молитву сестри запрошують до їхнього дому на вул. М. Раєвського 9 а, в Києві.
  2. На заклик Блаженнішого Святослава в цілій Греко-Католицькій Церкві, а також в нашій парафії від сьогодні проводиться соціальна акція «Нагодуй бідного». Долучитися до цієї акції, можна в будь-який день чи неділю протягом місяця листопада, принісши до храму продукти довготривалого зберігання для потребуючих і бідних, в так званий Куток Милосердя. Будемо щиро Вам вдячні!
  3. Також цього року 13 листопада є «Всеукраїнським Днем молитви за сиріт». Церква закликає сьогодні до молитви за сиріт, розвиваючи соціальне служіння сиротам, яке є виявом християнського милосердя живої Церкви, яка розвивається та проголошує Євангеліє, допомагаючи всіх хто потребує допомоги.
  4. Наша парафіяльна спільнота «Блаженні» руху Віра і Світло відновила щомісячні зустрічі. Радо запрошуємо парафіян, які б хотіли приєднатися до спільноти і творити  дружбу з особами з ментальною (розумовою) інвалідністю.  Наступна зустріч відбудеться 20 листопада о 14:30 після 3-ї Служби Божої. Зустрічі проходять в класі, що знаходиться за нашим храмом (вхід з вулиці). На дошці оголошень є контакти, за якими можете дізнатися детальнішу інформацію про спільноту. 
  5. Київське товариство «Обнова» запрошує на передріздвяні реколекції, які відбудуться 18-20 листопада у Східниці. Тема реколекцій: «Книга Одкровення та сьогодення». Інші деталі є на дошці оголошень.

 

 

 

 

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*