Парафіяльні оголошення від 15 листопада 2020 р. Б.

Поділитися:

1. Дорогі брати та сестри, щороку наші сестри Служебниці запрошували до свого монастиря на молитовні вшанування дня Блаженної Йосафати. Цього року у зв’язку з карантинним станом не можуть це зробити. Тому святкування відбудеться у п’ятницю під час Служби Божої на 800 у нашому храмі з проповіддю, молитвою та благословенням мощами Блаженної Йосафати.

Служба буде транслюватися як завжди онлайн на ютуб та фейсбук-сторінці нашого храму.

2. В суботу, 21 листопада, святкуємо празник Собор святого архистратига Михаїла й інших небесних сил.

В п’ятницю ввечері о 1730 будемо молитися Велику Вечірню з Литією.

В день свята розпорядок богослужінь такий:

800 – Святкова Утреня;

900 – Свята Літургія;

1100 – Свята Літургія;

1745Велика Вечірня перед неділею;

1830 – Свята Літургія.

3. Пригадуємо, що сьогодні на заклик Блаженнішого Святослава в усіх парафіях Київської Архиєпархії проводиться соціальна акція «Нагодуй бідного». Тому сьогодні у нашому храмі біля книжкової крамниці є організований куточок збору продуктів для потребуючих. Якщо хтось не має можливості принести продукти, то може залишити свою фінансову лепту для цих людей.

Хто приніс сьогодні продукти, то може залишити їх біля крамниці, нашій молоді із «Спільноти Милосердя», яка допомагає нам провести цю акцію.

Долучитися до цієї акції, можна ще буде в будь-який день чи неділю до Нового року, принісши до храму продукти довготривалого зберігання (крупи, макаронні вироби, цукор, олію, консерви, закрутки) для потребуючих і бідних. Якщо хтось знає таких людей, то просимо також записати їхню адресу та ім’я та прізвище

Щиро дякуємо Вам за Ваші пожертви і допомогу для потребуючих людей! Нехай Господь Вас щедро винагородить і благословить!

4. Сьогодні наша Недільна школа буде працювати у звичайному режимі. Але з наступної неділі починаємо заняття у онлайн режимі. Як це буде відбуватися, Вас повідомлять катехити груп Ваших дітей.

5. Пригадуємо, що недавно в Україні уряд запровадив карантин вихідного дня. Тому просимо Вас берегти себе і своїх ближніх, дотримуючись правил, які допомагають запобігати розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Наш храм буде відчинений, але просимо Вас використовувати в храмі захисні маски, дотримуватися безпечної соціальної дистанції та користуватися, на вході храму, антисептичними засобами.

Дякуємо Вам за розуміння і бажаємо не хворіти, і бути здоровими! 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*