Парафіяльні оголошення від 2.04.2023 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ, 2 квітня 2023 р. Б.:

1. Наступна неділя – Квітна – Вхід Господній до Єрусалиму. Після кожної Літургії будемо освячувати лозу. Розпорядок богослужінь недільний.
 
2. Наступна субота перед Квітною Неділею є Лазарева, тому Парастас, останні Сорокоусти, за всіх померлих будуть в середу 5 квітня о 8:00 ранку.

3. 7 квітня, у п’ятницю, святкуємо празник Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Розпорядок Богослужінь в нашому храмі такий:
7:20 – Святкова Утреня;
8:00 – Свята Літургія;
10:00 – Свята Літургія;
18:00 – Молебень до Богородиці;
18:30 – Свята Літургія.
В Навечір’я празника, 6 квітня, у четвер, 18:15 – Велике Повечір’я з Литією.

4. Парафіяльна Спільнота “Блаженні” міжнародного християнського руху “Віри та Світла” для осіб з розумовою інвалідністю в наступну Квітну неділю, на подвір’ї храму буде продавати лозу, яку можна буде освятити під час святкових Богослужінь. Виручені кошти підуть на проведення літнього табору, яку спільнота організовує щороку.

5. З 4 по 6 квітня о 20:00, відбудуться Великопісні онлайн реколекції для викладачів вищих навчальних закладів. На тему: «Не кажи, що часи колишні були ліпші, ніж теперішні» (Проп. 7,10). Більше інформації: https://ugcc.church/blog/4-6-kvitnia-velykopisni-onlayn-rekolektsii-dlia-vykladachiv/

6. 8 квітня у Патріаршому Соборі відбудеться Архиєпархіальний День молоді. Свою участь у події підтвердив Блаженніший Святослав, який матиме до молоді слово. Час події з 09:00 – 18:00. Вік: 14-35. Деталі: https://ugcc.church/blog/8-kvitnia-kyiv-arkhyieparkhialnyy-den-molodi-uhkts/

7. Сьогодні є остання зустріч дітей Недільної школи з катехитами перед Великодніми канікулами. Продовжимо навчання в Провідну неділю після Пасхи, 23 квітня.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*