Парафіяльні оголошення від 26 вересня 2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

26.09.2021

1.Завтра 27 вересня, святкуємо празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Розпорядок Богослужінь наступний:

7:00 – Утреня і Урочисте виставлення Чесного Хреста;

8:00 – Свята Літургія;

10:00 – Свята Літургія;

18:30 – Свята Літургія.

2.Сьогодні є остання неділя місяця вересня. Місяць жовтень присвячений особливій молитві на вервиці до Пресвятої Богородиці. Тому з 1 жовтня після вечірньої Служби Божої будемо молитися спільно молитву на вервиці.

3.Сьогодні діти нашої парафії розпочали Недільну школу, яка буде тривати через цілий навчальний рік. Є 5 категорій дітей різного віку, починаючи із дошкільнят і закінчуючи підлітками. Діти розписані по годинах і всі вже знають своїх катехитів і свої класи. Дуже просимо вчасно приходити на катехезу, не спізнюватись! Особливу увагу звертаємо батьків тих дітей, які будуть готуватись до Першої Сповіді і Урочистого Св. Причастя, щоб діти без дуже поважних причин не пропускали занять. Батьки всіх дітей також будуть мати катехезу паралельно із дітьми. Катехизація одних груп о 10:00 год., інших о 12:00. Обов’язково батьки з дітьми беруть участь у Святі Літургії.

4.Пригадуємо, що 1 і 3 суботи кожного місяця після заупокійної Святої Літургії та панахиди є молитовна зустріч спільноти Матері в молитві. Заохочуємо усіх бажаючих матерів до цієї молитви за своїх дітей, і всіх дітей нашої парафії.

5.Пригадуємо, що кожної суботи о 1500 год., у залах під храмом, проводяться зустрічі для молоді, які провадить о. Макарій. Спільнота Милосердя сердечно запрошує також усіх бажаючих прийти на спільну молитву, цікаві розповіді, науки, глибше пізнання Бога, своєї місії в житті та одне одного.

 

 

 

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*