Парафіяльні оголошення від 28.03.2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

28.03.2021

  1. З 5-го квітня (наступного понеділка) розпочнуться науки для наречених і триватимуть протягом місяця квітня кожного понеділка та середи о 19:00 год. в залах під храмом.

 

  1. Спільнота Подружні зустрічі запрошує подружжя на Реколекції Подружніх Пар, які відбудуться 9-11 квітня 2021 року. Більш детальна інформація на дошці оголошень.

 

  1. Наступна неділя є Хрестопоклінна. Заохочуємо вірних не відкладати Великодню сповідь на останні дні і неділі Великого Посту, щоб не робити в церкві великого скупчення людей. Кожного дня священник сповідає і вранці і в вечері під час богослужінь, тому заохочуємо приступати до Святої Сповіді та Приймати Святе Причастя.

 

  1. Сьогодні в особливий спосіб молимось за Отця і Главу нашої Церкви Блаженнішого Святослава, з нагоди ювілею 10-ліття його інтронізації на Патріарший престол у Києві. Просимо у Господа для нього щедрих Божих дарів, мудрості, проводу Духа Святого, опіки Пресвятої Богородиці, сили і здоров’я у його служінні для добра Святої Церкви та українського народу! На многії та благії літа!

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*