Парафіяльні оголошення від 31 січня 2020 р. Б.

Поділитися:

1. Пригадуємо, що розпочала свою працю наша Недільна школа для дітей і батьків нашої парафії.

2. У лютому в залах під храмом кожного понеділка та середи о 1900 будуть проходити передшлюбні катехези для наречених. Початок катехез 1 лютого (завтра) о 1900 год., в залах під храмом.

3. Також запрошуємо взяти участь у християнських курсах для пар, котрі планують чи очікують народження дитини. Детальніша інформація знаходиться на дошці оголошень.

4. Військовослужбовці, котрі зараз захищають наше спокійне життя, перебуваючи  в зоні бойових дій,  використовують спеціальну військову техніку та оптику (тепловізори, біноклі, оптичні приціли, прилади наведення і спостереження).  Така оптика дуже допомагає солдатам, коли вони йдуть на бойові завдання.  Але, на жаль, з часом вона виходить з ладу і потребує ремонту та нових деталей. Волонтери звертаються з проханням допомогти оплатити ремонт такої техніки. Скарбона для військових знаходиться біля ікони Ісуса Христа (ліворуч від священика). Сердечно дякуємо за ваші чуйні серця, молитовну та фінансову підтримку.

5. В наступну неділю після вечірньої Святої Літургії, в нашому храмі буде колядувати хор «Осанна» з храму Христа Царя в Івано-Франківську, оо. Василіян. Запрошуємо всіх бажаючих поколядувати разом з ними!

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*