Парафіяльні оголошення від 6 червня 2021 р. Б.

Поділитися:

Парафіяльні оголошення 06.06.2021 р. Б.

1. У четвер 10 червня, святкуємо празник Вознесіння ГНІХ. Розпорядок Богослужінь наступний:

7.00 – Святкова Утреня

8.00 – Свята Літургія

10.00 – Свята Літургія

18.00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

18.30 – Свята Літургія

В середу о 17:30 – Вечірня з Литією.

 

2.До уваги наречених, які готуються до вінчання!

У місяці червні розпочалися передшлюбні для пар, які готуються до вінчання. Науки триватимуть протягом місяця червня кожного понеділка та середи о 1900 год. в залах під храмом. В понеділок 7 червня можна ще долучитись! У липні та серпні наук не буде!

 

3.Цього літа 2021 р., Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ планує провести 3 духовно-відпочинкових табори в м. Яремче для молоді та дітей віком від 10 до 14 років. Детальнішу інформацію можна знайти на нашій Фейсбук сторінці, або на дошці оголошень при виході із храму.

4.У Києві, на Подолі вже 2 рік як  започатковано діяльність  Католицької  школи, яку провадять наші Сестри Служебниці, а духовний провід здійснюють отці Василіяни. Зараз розпочався новий набір у  1-4 класи. На даний час успішно діють 1-2 клас. Хто шукає добру школу для своєї дитини, і є зацікавлений діяльністю Католицької школи, то можна ознайомитися зі школою та її дирекцією через сторінку у Фейсбук, або дзвонити за номером телефону, який вказаний на афіші, на дошці оголошень.

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*