ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ 25.09.2022 р. Б.

Поділитися:
ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ 25.09.2022 р. Б.:
1. У вівторок 27 вересня, святкуємо празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (одноденний строгий піст).
Розпорядок Богослужінь наступний:
7:00 – Утреня та Урочисте виставлення Чесного Хреста;
8:00 – Свята Літургія;
10:00 – Свята Літургія;
18:30 – Свята Літургія.
В понеділок 26 вересня о 17:30 – Велика Вечірня з Литією.
2. Дорогі батьки! Пригадуємо, що сьогодні ще можна записати дітей до нашої Недільної школи на 2022/2023 навчальний рік у залах під храмом, запис проводять сестри Служебниці та катехити.
А вже наступної неділі, 2 жовтня, буде благословення дітей, катехитів та батьків на новий навчальний рік у нашій Недільній школі.
Цього року заняття для всіх плануємо проводити в один час о 12:15 год. до 13:00 год..
3. В нашому храмі перебуває ікона св. Йосифа Обручника в рамках Паломницької програми, яку здійснюють Лицарі Колумба по всьому світу. Оригінал цієї ікони знаходиться в Ораторії св. Йосифа у Монреалі.
Програма прощі Лицарів Колумба до ікони для паломників є давньою традицією для Спільноти, у рамках якої кожні кілька років вибирається нова ікона, щоб надихнути Лицарів та їхні парафії де вони працюють.
В ці роки після проголошення папою Франциском року св. Йосифа, Лицарі Колумба моляться до Св. Йосифа і передають ікони по різних парафіях. Моляться до ікони за свої сім’ї та родини, в особливий спосіб за наших військових, волонтерів медиків, за всіх наших людей які захищають нашу українську землю!
Тому заохочуємо до молитви перед іконою св. Йосифа., яка є в нашому храмі.
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*