ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ від 07.11.2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

07.11.2021

1. Завтра в понеділок 8 листопада, святкуємо свято Великомученика Димитрія.

Розпорядок богослужінь наступний:

715 – Утреня;

800 – Свята Літургія;

1000 – Свята Літургія;

1830 – Свята Літургія.

2. Запрошуємо парафіян та гостей нашого храму, сьогодні о 1900 год. після вечірньої Св. Літургії, на Вечірній драматичний піснеспів «Давидові псалми» за поезією Тараса Шевченка в поєднанні з давніми духовними піснеспівами України XVI–XVIII ст. Цю духовну виставу представить нам Родинний гурт ЗÉРНО із Тернополя

3. Наступного тижня буде проходити День Соціальної солідарності у в’язницях. Тому на прохання о. Костянтина Пантелея, в’язничного капелана Київської Архиєпархії, в нашому храмі буде проходити збірка індивідуальних засобів гігієни на 70 жінок в Лук’янівському СІЗО. Хто має можливість допомогти, можна це зробити протягом тижня, принісши до нашої крамниці чи паламарки, необхідні засоби для жінок-в’язнів, які отець Костянтин в найближчому часі передасть до в’язниці. Детальніше про цю акцію також можна дізнатися на дошці оголошень.

4. Термінова допомога необхідна молодій парафіянці нашого храму п. Людмилі Лакіш, якій ми недавно робили збірку, і їй зробили операцію на видалення саркоми. Є велика необхідність в коштах на реабілітацію та лікування після операції. Дуже просимо знову підтримати п. Людмилу і молитовно, і фінансово, щоби з Божою допомогою врятувати їй життя. Скринька біля тетраподу призначена для неї. Від її імені ми щиро вдячні Вам за молитву і фінансову підтримку.

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*