ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ від 14.11.2021 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

14.11.2021

  1. В наступну неділю 21 листопада, святкуємо празник Собор святого архистратига Михаїла й інших небесних сил.

В день свята розпорядок богослужінь недільний.

В суботу ввечері о 1730 будемо молитися Велику Вечірню з Литією.

 

  1. Сьогодні, як і кожного року Українська Греко-Католицька Церква долучається до Всеукраїнського «Дня молитви за дітей сиріт». Це день, у який віруючі люди з різних християнських Церков молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях. Тому не будьмо байдужими до цієї так важливої особливо сьогодні молитви за таких дітей.

Після закінчення Святої Літургії також всі разом помолимось за усіх дітей сиріт по всьому світі.

 

  1. Цього року 14 листопада вся Католицька Церква відзначає V Всесвітній День Бідних до якого приєднюється наша Українська Греко-Католицька Церква.

На заклик Блаженнішого Святослава у цей день в усіх парафіях Київської Архиєпархії проводиться соціальна акція «Нагодуй бідного».

Тому у нашому храмі біля книжкової крамниці протягом цього тижня буде організований куточок збору продуктів для потребуючих. Якщо хтось не має можливості принести продукти, то може залишити свою фінансову лепту для цих людей в скарбоні біля Ікони Матері Божої Неустанної Помочі.

Долучитися до цієї акції, можна в будь-який день чи неділю протягом місяця листопада, принісши до храму продукти довготривалого зберігання (крупи, макаронні вироби, цукор, олію, консерви, закрутки) для потребуючих і бідних.

Щиро дякуємо Вам за Ваші пожертви і допомогу для потребуючих людей! Нехай Господь Вас щедро винагородить і благословить!

 

  1. При Київській Архиєпархії створюється спільнота вірян, які працюють в Айті галузі.

Зустріч айтішників відбудеться 20 листопада в 11 год. на території Патріаршого собору Воскресіння Христового (адміністративне приміщення, вхід праворуч).

В разі зміни ситуації зустріч відбудеться в онлайн форматі. Деталі на дошці оголошень при виході з храму. Там є можливість зареєструватися онлайн (лінк на дошці оголошень).

 

  1. Також дорогі брати та сестри, щороку наші сестри Служебниці запрошували до свого монастиря на молитовні вшанування дня Блаженної Йосафати. Цього року у зв’язку з карантинним станом не можуть це зробити. Тому молитовне святкування відбудеться у суботу під час Служби Божої на 800 у нашому Храмі, з молитвою та благословенням мощами Блаженної Йосафати. Після цього будемо молитись панахиду за наших рідних, близьких та померлих.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*