Парафіяльні оголошення від 23 вересня

Поділитися:
  1. В четвер (27 вересня) – празник Воздвиження Чесного Хреста. Розпорядок богослужінь традиційний.
  2. В наступну неділю (30 вересня) розпочинається Недільна школа! Перша зустріч відбудеться у неділю, після Святої Літургії об 11 год. На «першому дзвонику» буде оголошено, де збираються Ваші діти.
  3. Є гарна справа, для здійснення якої потрібна ваша підтримка. Молодіжний хор нашого храму – Маленький хор Василія Великого – отримав запрошення представити нашу василіянську церкву в Києві на XVIII Днях Церковної музики у м. Гіжицько на півночі Польщі. Поїздка вдасться, якщо колектив збере 1500 євро на оренду автобуса з водіями. Фестиваль відбудеться 5-7 жовтня, тому на пошук фінансів залишилися лічені дні. Регент – Яринка Чепіга. (063) 439-89-92 Перекази можна здійснювати на картку Приватбанку: 4149 4978 6993 6395 (номер картки можна дізнатись в захристії, або просто залишити кошти). Будемо вдячні кожному, хто відгукнеться!
  4. Про паломництва: а) Паломницво до Рима-Ватикану 18-23 жовтня; б) Паломництво до святинь Італії, Греції, Меджугор’є 3-12 жовтня; Проща до Завалля, Заздрості, Зарваниці 19-21 жовтня. Хто б був зацікавлений, то деталі можна знайти на дошці оголошень, або на сайті Паломницького Центру УГКЦ.
  5. Ліга жінок разом з Благодійним фондом «Карітас-Київ» запрошують усіх охочих до співпраці у благодійному ярмарку «Світло в Тобі». Мета акції – зібрати кошти на підтримку родин, де є особи з особливими потребами, які належать до спільноти «Веснянка» руху «Віра і Світло», що при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. Ярмарок буде проведено у три етапи. Спершу волонтери матимуть змогу власноруч підтримати кухню ярмарку. Відбуватиметься це: 12 жовтня – 18.00, Кухня БФ Карітас-Київ (вул. Микитенка, 7-б) 13 жовтня – 14.00, Кухня БФ Карітас-Київ (вул. Микитенка, 7-б). 14 жовтня о 9:30, Ярмарок на території Патріаршого Собору (вул. Микільсько-Слобідська, 5). До спільної доброї справи можуть доєднатися всі парафії Київської Архиєпархії! Охочих просимо заповнити форму, яка знаходиться на сайті Київської Архиєпархії. Контакти: (067)-507-50-27, Чудійович Тетяна, Голова ліги.
  6. 29 вересня (в наступну неділю) о 16 год. в актовому залі Національної Академії Мистецтв (вул.. Бульварно-Кудрявська, 20, колишня Воровського) відбудеться Концерт Галицького Хору в рамках святкування ювілею 80 –річчя композитора Мирослава Скорика.
  7. Вже працює наша парафіяльна кав’ярня. Запрошуємо.
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*