ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ від 26 травня 2024 р. Б.

Поділитися:

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ 26 травня 2024 р. Б.:

  1. Сьогодні завершують Недільну школу діти та батьки нашої парафії. До вересня Недільна школа працювати не буде, але це не означає що не треба ходити до храму. Кожної неділі діти з батьками мають обов’язок брати участь у Святій Літургії. Щиро дякуємо нашим сестрам монахиням, отцям та катехитам за віддану та щиру працю для парафії через катехизацію дітей і батьків в залах під храмом.
  2. Вітаємо дітей першопричасників Недільної школи нашої парафії, котрі вчора урочисто приступили до Святого Причастя, а перед тим вперше в житті посповідались. Також в особливий спосіб вітаємо групу дітей післяпричасників, які зі своєю катехиткою п. Галиною Черняк вчора зайняли перше місце в Київській Архиєпархії серед різних груп дітей у всецерковній інтелектуальній грі «Хто?Де?Коли?». Тема гри була непроста, присвячена Новомученикам УГКЦ 20-го століття. Щиро дякуємо п. Галині за працю і діткам за гарний результат. Після здобутого першого місця наші діти поїдуть представляти нашу парафії на всеукраїнські  змагання у Львові.
  3. Місяць червень присвячений особливому почитанню Найсвятішого Серця Ісуса. Кожного дня з понеділка по п’ятниці о 18:00 перед вечірньою Святою Літургією будемо служити Молебень до Христа Чоловіколюбця.
  4. До уваги наречених, котрі планують влітку вінчатися! В понеділок 3 червня, розпочинаються передшлюбні катехези, які відбуватимуться протягом місяця червня кожного понеділка та середи о 19:15 год в залах під храмом.
  5. Парафіяни нашого храму, просять оголосити про Фольклорний садочок «Вишеньки-черешеньки», який вони провадать. Зараз проводиться набір діток віком від 3 до 6 років на новий навчальний рік, а також запрошує школяриків 6-9 років на літній табір з 3 по 15 червня, з 9 до 18год. В садочку є власне укриття, приватне зелене подвірʼячко з лазанками і Карпатським куточком. Також садочок сердечно запрошує на роботу вихователя, помічника вихователя, які дуже люблять дітей і Україну. Деталі є на дошці оголошень.
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*