Парафіяни храму св. Василія Великого відвідали Білу Церкву разом з духівником

Поділитися:

11 липня парафіяни храму св. Василія Великого у Києві відвідали Білу Церкву. Духовний супровід групи здійснив о. Рафаїл Стефурак, парох храму. Дорогою до Білої Церкви прочани молилися вервицю, а по приїзді взяли участь у Святій Літургії. Парафія Різдва Христового, яку провадить о. Ігор Гріщенко, радо прийняла прочан з Києва. Всі охочі приступили до Тайни Сповіді та Причастя, адже це одна з умов успішного паломництва.

Літургія на парафії Різдва Христового в Білій Церкві. Отець Ігор Гріщенко Літургія на парафії Різдва Христового в Білій Церкві. Отець Ігор Гріщенко

Екскурсію містом для гостей провів Олександр Кузьменко, що розробив власну програму ознайомлення з містом під назвою “Тіні забутих храмів”. Пан Олександр розповів паломникам про історію міста, побудувавши розповідь на історії Української Греко-Католицької Церкви.

Початок екскурсії в Білій Церкві Екскурсія в Білій Церкві

Завдяки власним напрацюванням Олександр Кузьменко відшукав багато місць та храмів, де свого часу служили уніатські (греко-католицькі) священики. Прочани довідалися багато нових епізодів з життя УГКЦ на теренах Центральної України, звідки розпочалася історія нашої Церкви.

Прочани з п. Олександром Кузьменком в Білій Церкві Прочани з п. Олександром Кузьменком в Білій Церкві

Прочани з п. Олександром Кузьменком біля костелу в Білій Церкві

Відпочинком для душі стали відвідини дендропарку Олександрія. Чудову екскурсію провела для групи прочан п. Олександра. Завдяки її розповіді про історію парку, а також про дендрологічні особливості пам’ятки кияни надихнулися красою української природи та відпочили, милуючись мальовничими природними композиціями творців Олександрії.

Екскурсія в парку Олександрія

Екскурсія в парку Олександрія

Прочани з Києва в парку Олександрія

Після завершення екскурсії прочани помолилися до Богородиці біля скульптури Матері Божої, що встановлена на території дендропарку стараннями місцевої громади УГКЦ.

Богородиця в Олександрії

Молебень до Богородиці

о. Рафаїл під час молитви до Богородиці

Дорогою додому паломники висловлювали бажання щодо наступних маршрутів Центральною Україною, адже лише пізнаючи власний край та цінуючи його надбання нам відкривається правдива краса України та її неповторність.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*