Передвеликодній ярмарок і майстер-клас із художнього декупажу

Поділитися:

У неділю, 29 березня, з 10.30 до 15.00 у залах під храмом св. Василія Великого (Вознесенський узвіз, 7) відбудеться передвеликодній ярмарок і майстер-клас із художнього декупажу.

Увазі відвідувачів будуть представлені вироби ручної роботи, оздоблені у техніці художній декупаж, а також запропоновано навчитися самостійно їх виготовляти.

Художній декупаж це унікальне мистецтво декорування звичайних у побуті предметів, перетворення їх у прикраси, водночас не позбавляючи їхніх ужиткових властивостей.

На Ярмарку можна буде придбати сувеніри  у вигляді великодніх писанок, кухонних дощечок, оздоблених тарілок та скриньок, інших святкових прикрас, цікавих як дорослим, так і дітям.

Це предмети ручної роботи, торкаючись якиих, можна пережити приємні емоції, іноді навіть із присмаком дитинства, відчути добру енергію та тепло рук майстрів, що їх створюють.

Також під час Ярмарку з 13:30 до 14:00 відбудеться  ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ДЕКУПАЖУ, де кожен охочий зможе долучитися до пізнання  секретів цієї творчості.

Захід, із Божою допомогою, ініціювали спільно парафіяни греко-католицького храму св. Василія Великого та римо-католицького храму Пресвятої Діви Марії Матері Церкви (бул. Перова, 1 б).

Це вже вчетверте храм гостинно відчиняє свої двері для майстрів із декупажу та шанувальників їхньої творчості.  Попередні  Ярмарки відбулися з нагоди дня св.Миколая, Різдвяних свят, а також початку весни.

Щиро запрошуємо відвідати Передвеликодній ярмарок і майстер-клас із художнього декупажу, щоби вдихнути рукотворної краси!

Контакти:

050-413-1698 – Вікторія;

066-321-7585 – Оксана;

063-241-3681, akryvenko64@gmail.com – Олександр

Поділитися:

1 Comment on Передвеликодній ярмарок і майстер-клас із художнього декупажу

  1. Посилання на подію в соціальній мережі, будь ласка тут: https://www.facebook.com/events/1637899643111377/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*