“Переображаючись самим, переображати свого ближнього і всю Україну”, – владика Борис (Гудзяк)

Поділитися:

19 серпня, у день Преображення Господнього, на парафії св. Василія Великого Архиєрейську Літургію очолив владика Борис Гудзяк. За словами о. ігумена, владика Борис дуже прихильний до нашого храму і завжди радо виявляє бажання очолити святкову Літургію і поділитись своїм пастирським словом.

Як зазначив єпископ на початку проповіді: «Як добре мені бути сьогодні з вами, у цій гостинній парохії».

Святу Літургію владиці Борису спіслужили о. парох Рафаїл Стефурак, о. ігумен Роман Шупʼяний, о. Павло Райчинець (протоігумен Провінції св. Миколая з Закарпаття) та о. Андрій Стасів (духівник семінарії Святого Духа у Львові).

2014-08-19 - Kyiv - Pered chramom UHKC (5)_1600x1067

Після Малого Входу бр. Йосафат Попович ЧСВВ, студент з Брюховичів, який допомагє на канікулах у монастирі, відновив чернечі обіти Послуху, Убожества  і Чистоти у Василіянському Чині.

Владика у своєму слові зазначив: “Ми щойно були при обітах молодого монаха, який відновив обіцянку Богові тривати у Василіянському Чині. Може не ти і не я покликані бути василіянином, але когось Бог сьогодні кличе бути в цій громаді. І ще не пізно відповісти на Божий поклик, – заохотив владика Борис. – Спільною молитвою ми покликані сьогодні підтримувати одне одного, і дуже важливо те, як саме ми можемо засвідчити Христа”, – підкреслив єпископ.

Владика Борис закликав усіх «переображаючись, переображати свого ближнього і всю Україну».

2014-08-19 - Kyiv - Pered chramom UHKC (9)_1600x1067

Після Літургії о. Рафаїл щиро подякував єпископу за те, що той завжди підтримував і підтримує нас своєю молитвою. «Нехай Господь через Ваше служіння, владико, там, у далекій Франції, своїм Преображенням просвічує усіх, будучи підтримкою для українців», – звернувся до єпископа о. Рафаїл.

2014-08-19 - Kyiv - Pered chramom UHKC (6)_1600x1067

Після завершення Літургії владика освятив овочі, фрукти та мед з нагоди свята Преображення.

Фото Мирослава Левицького та о. Романа Шуп’яного

Монастир ЧСВВ у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*