Перша всеукраїнська проща Лицарів Колумба: відгук учасників

Поділитися:

Вітаю всіх братів-лицарів зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Києва, Полтави, Кам’янця-Подільського та інших регіонів, які взяли участь у прощі до Зарваниці 8-9 жовтня 2016 року, та тих, хто не зміг бути присутнім!

lytsari-zarvanycia1

Це була гарна мандрівка та відпуст для всіх прочан, не зважаючи на прохолодну погоду, оскільки Благодать Божа була між нами. Окрема подяка отцю Роману та всім отцям, нашим духовним провідникам, які провадили нас у дорозі та допомагали у богослужінням місцевим священникам. Хочемо від лицарів привітати отця-францисканця Антонія, якого ми підвозили до Тернополя з Києва. А на зворотньому шляху із Зарваниці ми гостювали у францисканському монастирі отця.

У Зарваниці нас – лицарів – готували до ініціації-посвяти на 2 та 3 ступінь, де ми отримали нові настанови та науки. Після ініціації будо поселення в паломницькому будинку, проживання в якому люб’язно надав настоятель собору у Зарваниці о.Микола.

lytsari-zarvanycia

Після ініціації та поселення всі Лицарі відправились до парафіяльного храму, де й знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Після Архирейської Літургії, яку очолили Владика Теодор (єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ) та єпископ Леон Дубравський (Кам’янець-Подільський єпископ-ординарій РКЦ), Територіальний Делегат Лицарів Колумба в Україні Богдан Ковалів представив та увів в уряд Регіональних Делегатів: Юрія Малецького, Мирослава Мазура, Івана Праворського, Андрія Артюха, Миколу Мостов’яка та Петра Галугу. Новопризначені посадовці прийняли благословення єпископів Теодора та Леона на добру і плідну працю та клейноди-відзнаки з рук Територіального Делегата. Далі був хід зі свічками на честь і славу Зарваницької Божої Матері. Ми пройшли до чудотворного джерела, де відбувся молебень та урочисте освячення води.

Після богослужінь наступною точкою нашої програми була вечеря у трапезній, а бажаючі мали змогу ще скупатися у купелі св.Анни.

Ранок неділі ми почали з утрені та Служби Божої. Після Літургії о.Микола привітав усіх паломників – і лицарів Колумба, і їхні родини, і на згадку подарував від Марійського центру ікону Зарваницької Богородиці.

Після закінчення всіх богослужінь та освят ми прийняли обід, виселились із номерів та відправилися в дорогу додому. По дорозі до Києва разом із Матерями у Молитві (які розділили з нами дану прощу) ми співали пісень, які пришвидшили час у дорозі, тому було весело, не зважаючи на дощ, який нас зустрів у Києві.

Хочеться подякувати всім, хто був з нами, зокрема нашим рідним, які супроводжували нас у цьому паломництві. Окреме вітання нашому наймолодшому прочанину Назару – сину Левка Довгана, нашого Великого лицаря Ради св.Василія Великого.

Повідомили Степан Джус (Рада #16250 св.Василія Великого) та Петро Галуга (Регіональний Делегат)

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*