Під час храмового свята св. Василія Великого єпископ говорив про покору

Поділитися:

«Ми всі напередодні важливих подій та свят, а зокрема і на Різдво, чекаємо певних змін, чекаємо якогось чуда. Мабуть очікування цих змін ставить нас у позицію якоїсь особливої постави, яка кличе нас до процесу творення змін. Одна зміна у суспільстві ніколи не наступить, коли людина сама не захоче змінюватися. Прагматично розуміємо: хто не здатен змінюватися – не здатен прогресувати. Адже прогрес вимагає змін», – про це 14 січня 2019 року говорив Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії під час торжественного празника у храмі Святого Василія Великого УГКЦ, що на Львівській площі у Києві.

Звертаючись до вірних, Архиєрей зауважив, що чудо може наступити через зміну у вифлеємському храмі людської душі, а початком цього має бути смирення і покора: «Христос у всі віки й аж до кінця кликатиме у вир покори й смирення», – наголосив Владика.

Єпископ  зазначив, що зміни в цьому світі починаються від конкретної людини: «Саме тому Господь прийшов спасти людину, конкретного мене і тебе. Того, хто знайшов час відірвати очі від землі та підніс їх до неба, побачив світло Вифлеємської зорі, став перед ясла і навчився цієї покори й смирення».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*