Починаючи з 7 липня Лицарі Колумба молитимуться Дев’ятницю за життя

Поділитися:

Серед постулатів діяльності спільноти Лицарів Колумба є пункт Захисту життя від зачаття і до природньої смерті. Для реалізації цього постулату члени організації у різних країнах світу організовують різні заходи (від просвітницьких, навчальних програм до закупівлі необхідного обладнання в пренатальних центрах і інших клініках).

Українська організація ще доволі молода і великих коштів для таких масштабних проектів не має, але тим, чим може, долучається до їх реалізації. Звичайно, фундаментальною участю в добрих справах для християнина є молитва.

Найвищою Радою запроваджено для всіх рад у цілому світі один раз на рік проводити молитву – Девʼятницю за життя. Це безперервна молитва протягом девʼяти днів, де на кожен день припадає окреме намірення: за певних осіб чи справи, чи ініціативи, як наприклад за жертви насильства, за Церковну владу, за поглиблення віри.

7 липня, на свято Різдва св. Івана Хрестителя (дуже символічний збіг, оскільки Захарія і Єлисавета в чудесний спосіб прийняли дар життя) Лицарі Колумба разом зі своїми сімʼями запрошують до спільної молитовної мандрівки протягом девʼяти днів усіх наших парафіян, а також всіх охочих. Таким чином, обʼєднані спільною молитвою, зможемо випросити в Господа світла і сили для усього суспільства протистояти культурі смерті і плекати пошану до людської гідності і права на життя від зачаття до природньої смерті.

Починаючи з 7 липня, кожного дня о 21:00 уся сімʼя, зібрана перед іконою, присвятить для спільної молитви 7 хвилин свого часу.

Текст молитов девʼятниці на кожен день – завантажити.

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*