Пореколекційна зустріч подружніх пар

Поділитися:

25 травня у залі під нашим храмом пройшла зустріч подружніх пар, які брали участь у реколекціях 16-18 квітня цього року. Участь у зустрічі взяли отці ігумен Василь (Тучапець) та Роман (Шуп’яний), які також брали участь у минулих реколекціях. Після зустрічі з учасниками реколекцій відбулася також зустріч з аніматорами, які проводять такі заходи. Був присутній також духівник реколекційного руху о. Олексій (Геник) з храму св. Миколая на Аскольдовій могилі.

Довідка

„Подружні зустрічі” – це реколекційний рух, що зародився в лоні Католицької Церкви. У Греко-католицькій Церкві започаткували проведення таких зустрічей у 1999 році. Кожного року відбувається 2-4 тури реколекцій, в яких беруть участь 10-15 подружніх пар. Після участі в реколекціях пари, які їх пройшли мають можливість брати участь у пореколекційних зустрічах.

Працюють осередки руху у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, а також у Києві.

Реколекції розпочинаються у п’ятницю о 18 год. і закінчуються в неділю о 15 год. Проводять їх аніматори – відповідно підготовлені подружжя, священик і сестри монахині.

На реколекції потрібно прибути вдвох (без дітей), залишивши турботи за межами місця проведення реколекцій.

Під час реколекцій кожне подружжя може пережити свіжість взаємних почуттів, поглибити взаємну любов чи наново відкрити її, відновити пережиття змісту Тайни Подружжя. Участь у реколекціях дає можливість чоловікові та дружині краще зрозуміти одне одного, навчитися самим долати конфлікти.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*