Прохання про підтримку молодіжного хору нашої парафії

Поділитися:

Слава Ісусу Христу, шановний добродію!
_IGP6363

Великопісний час, у якому ми зараз перебуваємо, є прекрасною нагодою для всебічного вияву людської любові і милосердя.

Реалії сучасного життя вимагають від кожного з нас, особливо вірних греко-католицької церкви, ставати справжніми апостолами сьогодення з особливим акцентом на духовне відродження молоді, подальшу популяризацію української духовності задля покращення взаємодії церкви і громадськості і відкриття України для світу.

Молодіжний хор парафії Святого Василія Великого монастиря оо. Василіян у місті Києві з цією метою планує здійснити  з 25 липня по 1серпні 2014 року „духовне паломництво” до країн Європи: Франція – Париж, Люрд. Іспанія Мадрид монастир Монтсеррат, під час якого плануються не лише молитовні практики, а й просвітницькі акції (зокрема, представлення духовного співу).

На жаль, для здійснення цих задумів потрібні чималі матеріальних витрат. Передусім це стосується безпосереднього забезпечення самого подорожування. Оскільки переважна більшість молоді є студентами, ми будемо щиро вдячні кожному, хто у будь-який спосіб долучиться до нашої справи і складе свої пожертви на оплату транспортних витрат.

Найменший  Ваш внесок у спільну справу буде для нас дорогоцінним.

Молимо Господа Бога, щоб благословив Вас та всіх тих, які спричиняються для того, щоб допомагати  зміцнювати духовні засади розвитку українського суспільства та поширення за межами нашої держави  церковної музики, українських історичних традицій та  загально християнських цінностей.

Дякую всім за підтримку!

бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ

тел. 0687786094

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*