Прихисток для поранених майданівців у монастирі св. Василія Великого (фото)

Поділитися:

Після чергового штурму Майдану монастир св. Василія Великого прийняв до себе часину поранених людей, яким зголосилася допомагати велика кількість волонтерів. Серед них і медики, в яких є найбільша потреба, і волонтери по кухні, численні парохіяни храму різними способами дізнавалися про потреби монастиря і допомагали хто чим може. Буквально за 2 дні – 19 та 20 лютого – монастир отримав достатньо харчів та медикаментів, а також добровільних пожертв на потреби майданівців, щоб у наступні дні храм міг функціонувати для потреб поранених, а також людей, які хочуть перепочити.

У залах під храмом панує порядок: усі присутні вдягають бахіли перед входом. На полицях та столах усе посортовано: харчі, засоби гігієни, ліки.

DSC09306_800x600

У світлому залі акуратно поскладані каремати та спальники з постіллю. На стінах – таблички з корисними вказівками для гостей.

DSC09307_800x600

Медпункт. Тут можна отримати допомогу лікарів та записатися до волонтерів.

DSC09308_659x600

DSC09309_800x600

DSC09310_800x600

З 19 лютого через сайт для потребуючих Майдану у монастирі було пожертвувано біля 10000 грн., котрі за посередництвом священиків підуть на допомогу постраждалим. Щиро вдячні всім, хто долучився до допомоги протестувальникам.

Поділитися:

2 Comments on Прихисток для поранених майданівців у монастирі св. Василія Великого (фото)

  1. Затишна атмосфера та привітні люди. Приємно було побувати у вас. Спасибі.

  2. Які ж Ви всі молодці! Чистота і акуратність така, що й найвибагливіша лікарня зауваження не зробить. Ваша парафія – надзвичайна родина! дуже люблю приходити до Вас, буваючи в столиці.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*