Різдвяні концерти в нашому храмі

Поділитися:

14 січня, на празник Святого Василія Великого, у нашому храмі відбудуться наступні заходи:


1. Після ранкової Святої Літургії, що буде служитися о 9 год.  – концерт колядок у виконанні Національної, заслуженої Капели бандуристів України ім. Георгія Майбороди.

2. 20.00. – Різдвяний Концерт виконавців та колективів:

Росава (справжнє ім'я: Олена Янчук) – українська співачка. У своїй творчості Росава поєднує сучасну живу та електронну музику із традиціями українського фольклорного жіночого співу. Переможниця фестивалю “Червона рута-1999”. Дискографія: 2001 – Просто неба. 2006 – Колисанки. та ін. У виконанні співачки прозвучать традиційні колядки.

Гурт “Дивні” заснований 2 вересня 1991 року. Склад постійно змінювався, й через гурт перейшов добрий десяток музикантів (Левко Мартинюк, Василь Бугай, Стас, Сашко…). Обличчям гурту є Віталій Бондар. У своїх піснях “Дивні” ніколи не робили наголос на один стиль, завжди намагаються передати людям музикою позитивний настрій. В основному виконують пісні в легкому роковому стилі з домішками рок-н-ролу та блюзу. За період творчої діяльності “Дивні” брали участь у багатьох фестивалях, зокрема, “Червона Рута”, “Рок-Екзистенція”, “Остання барикада” (Харків), “Лемківська Ватра” (Польща)… та видали два альбоми: “Різдвяні колядки” (1997 р.) та “Глянь на мене” (1997 р.). У програмі авторські колядки.

Катерина Гапочка– вокалістка гурту “Гапочка” – зайняла перше мiсце на Червонiй Рутi 2007 у сольнiй номiнацiї. Гурт-хедлайнер на малій сценi у Славське Rock 2008

Чоловічий вокальний квартет (учасники хору “Дударик”, традиційні колядки).

Щиро запрошуємо парафіян і гостей храму взяти участь у цих заходах, оскільки вони допомагають глибше переживати час Різдва, а також пізнавати нашу культурну спадщину.

zp8497586rq
Поділитися:

3 Comments on Різдвяні концерти в нашому храмі

  1. Людмила // 21.01.2011 at 12:41 //

    Дякую за відповідь. Так, я завжди, буваючи в Києві, ходжу на св. Літургію у храм при обителі о.Василіян. Хоральний супровід справді чудовий. Ще дуже подобається особливе відчуття єдиної родини, яке присутнє у цьому храмі. І велика подяка отцям за глибокі повчальні проповіді.

  2. Людмила // 16.01.2011 at 22:40 //

    Дякуємо отцям і братам за Різдвяний концерт виконавців і колективів (14.01.11 о 20.00). І все ж, на мою думку, виступ чоловічого хору “Фавор” (дир.Р.Будзяк) в Лаврі був набагато кращим, ніж виступи всіх гостей цього концерту. А “Фавор” складається з прихожан нашої церкви, т.б. при монастирі о.Василіян. На концерті у Лаврі рівного їм по звучанню виступу не було і важко передати словами ту атмосферу, яку створило їх виконання. Різдвяний концерт був би набато кращим якби колядки виконував “Фавор”.

    • Раді, що виступи колективів сподобалися. Фавор виступає в нашому храмі щонеділі, співаючи Святу Літургію, і отримують за це гроші. Від них ініціативи не було щодо концерту колядок, тому і не було виступу.

Comments are closed.