Роль мирян у розвитку Церкви

Поділитися:

3 липня в нашому монастирі пройшла ІІ сесія Собору Київської Архиєпархії під назвою „Роль мирян у розвитку Церкви”. Захід розпочався Божественною Святою Літургією у храмі, яку очолив владика Йосиф Мілян у співслужінні о. ігумена Василя Тучапця, о. декана київського Ігоря Онишкевича та інших отців.

Опісля  усі присутні зійшли в зал під  храмом, де після маленького сніданку розпочалася праця делегатів  собору. З вітальним словом звернувся  блаженніший Любомир Гузар. Після  того були виголошені доповіді про різні аспекти душпастирства в Церкві, специфіку душпастирювання в Київській Архиєпархії і місце в ньому мирян. Усі присутні могли брати участь в обговорюванні актуальних тем, ставити питання, висловлювати свої думки. Після обіду відбулася праця в групах: Молодіжно-катехитичній, Капелянській, Культурну-екуменічній та Фінансово-правовій, після чого представники груп преставили свої напрацювання. Завершилося засідання собору спільною молитвою.

Очікуємо  на публікацію матеріалів і напрацювань цього собору і просимо ласки Святого Духа для успішного втілення в життя усіх прийнятих рішень.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*