У храмі відсвяткували прощання з колядою (Розколяда)

Поділитися:

15 лютого у храмі св. Василія Великого відбулася святкова Розколяда. Після Літургії на свято Стрітення та освячення свічок у залах під храмом парафіяни колядували, спілкувалися та частувалися з нагоди закінчення різдвяних свят.

IMG_3683 (Custom)

Розколяду відкрив о. ігумен Роман, котрий привітав усіх присутніх та провів молитву.

о. Роман відкриває Розколяду колядкою "Бог Предвічний"

о. Роман відкриває Розколяду колядкою “Бог Предвічний”

До спільного свята долучилися місцеві парафіяльні хори – молодіжний та чоловічий хор – а також гості-семінаристи з Княжичів. Хористи виконали кілька колядок та щедрівок, знайшовши відгук у серцях слухачів.

Молодіжний хор "Захід"

Молодіжний хор “Захід”

Молодіжний хор "Захід"

Молодіжний хор “Захід”

Брати-семінаристи з Трьохсвятительської духовної семінарії, що у Княжичах, підготували вокально-інструментальну програму, виконавши кілька пісень власного репертуару та, звичайно, колядок в гітарній обробці.

Гурт "Метаноя"

Гурт “Метаноя”

Гурт "Метаноя"

Гурт “Метаноя”

Свято тривало 3 години, музиканти радо виконували свої композиції “на біс”, гості свята підспівували виконавцям. Церковна кав’ярня пригощала всіх смачними наїдками та гарячим глінтвейном.

Чоловічий парафіяльний хор

Чоловічий парафіяльний хор

Чоловічий парафіяльний хор

Чоловічий парафіяльний хор

Така спільна парафіяльна Розколяда відбувається вже вдруге та є ініціативою о. ігумена, починаючи з 2015 року. Це чудова нагода для членів парафії ближче познайомитися та пережити єдність у спільноті. Прочитати про першу Розколяду запрошуємо за посиланням. Більше фото та відео – тут.

mala

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*