Семінаристам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Лицарі Колумба вручили стипендії

Поділитися:

18 березня територіальний делегат бр. Богдан Ковалів і провід Київських осередків Лицарів Колумба в складі регіональних делегатів бр. Петра Галуги і бр. Миколи Мостов’яка, Великих Лицарів Рад #15802 і #15800 бр. Миколи Дмитровського і бр. Михайла Канафоцького, а також заступника Великого Лицаря Ради #16250 бр. Олега Марцінковського вже традиційно – четвертий рік поспіль – відвідав Київську Трьохсвятительську духовну семінарію.

Після спільної молитви вступне слово промовив ректор семінарії прот. Петро Жук. Він наголосив на унікальності нашого ордену, який об’єднує чоловіків-мирян у лоні Церкви.

Регіональний делегат Лицарів Колумба Петро Галуга зробив презентацію ордену Лицарів Колумба для семінаристів 1-6 курсу.

“Для розширення нашого ордену на теренах України, дуже важливо, щоб майбутні священики були учасниками ордену Лицарі Колумба. Надихаючись прикладом і авторитетом священика на парафії, чоловічий мирянський рух отримає новий поштовх для розвитку на благо Церкви і України”.

Від імені Ради #15802 кн. Аскольда, Ради #15800 Св. Володимира та Ради #16250 Св. Василія Великого семінаристам Ігорю Амброзу, Андрію Хомену та  Антонію Сидоруку було вручено грошові стипендії на загальну суму 22 000 грн.

На завершення зустрічі отець-ректор Петро Жук висловив подяку Лицарям Колумба за їхнє служіння та підтримку семінаристів, а також зачитав і вручив Патріаршу грамоту територіальному делегату Лицарів Колумба в Україні Богдану Коваліву.

Лицарі Колумба

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*