У храмі св. Василія Великого відбулася панахида за загиблим Сергієм Дідичем

Поділитися:

О 17.00 у храмі св. Василія Великого відбулася панахида за загиблим Сергієм Дідичем з м. Городенка.

IMG_20140219_182838

Панахиду відправили о. парох Рафаїл Стефурак, о. Тома Кушка, о. Роман Шуп’яний, о. Петро, що прибув співслужити з Майдану. З прощальним словом до присутніх – дружини, сина, друзів – звернувся о. Тома: «Смерть і мученицька кров покійного Сергія стане посівом нових героїв. Нам боляче до сліз, бо гинуть найкращі, але ми не будемо плакати, бо плач ще нікому не дав свободи. А хто борець, той здобуває світ. Ми знаємо, що за свободу треба платити найдорожчою ціною, і Сергій був готовий платити таку ціну. Саме в цьому його велич. Нехай пам’ять про нього кличе сотні і тисячі, які прийдуть на його місце. Нехай його подвиг стане запорукою нашої перемоги.

IMG_20140219_183148

Хай Господь прийме його жертву, ціною в життя, хай дарує йому прощення його провин і зарахує його до святих, праведних, героїв і мучеників нашого українського народу», – сказав о. Тома Кушка.

264499_490809880973493_7388012_n-800x610 З сайту “Вікна“:

— Я бачив смерть ГЕРОЯ. Він був на передовій як справжній провідник. Вів у бій свою сотню. Ворожа граната взірвалась біля шиї Сергія і розірвала артерію… Шансів на порятунок не було. Сьогодні не стало кращого з нас. Свободівець голова Городенківської організації загинув героїчною смертю на передовій. Не забудим відімстим. Слава ГЕРОЮ! — написав про загиблого Сергія Дідича у Facebook Руслан Андрійко.

Активісти “Свободи” підтверджують, що загиблий — Сергій Дідич із Городенки, голова місцевої партійної організації. Фото з poglyad.te.ua

Поділитися:

4 Comments on У храмі св. Василія Великого відбулася панахида за загиблим Сергієм Дідичем

 1. Дякую Сергієві за його подвиг і мужність!…

  ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

 2. Вічна пам”ять!!! Він був хорошою людиною!
  ….знала його особисто…

  А похорон теж буде тут чи вдома?

  • Монастир // 19.02.2014 at 21:36 // Відповіcти

   Відразу після панахиди домовину повезли додому покійного.

  • Сьогодні, 20 лютого з ним попрощалися в Городенці. Похорон завтра, 21 лютого в селі Стрільче Городенківського району в 13 00 за київським часом.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*