Спільнота “Милосердя” відпочила на гірськолижному курорті “Буковель”

Поділитися:

31 січня 2020 р. – 02 лютого 2020 р. відбулась подорож спільноти “Милосердя” до гірськолижного курорту “Буковель”.

Учасники спільноти “Милосердя”, що є при парафії св. Василія Великого у Києві, разом із духівником спільноти піддияконом Пахомієм 31 січня 2020 р. прибули на відпочинок до ТК “Буковель” – найбільшого гірськолижного курорту в Україні.

Протягом 3-х днів перебування в Буковелі молодь активно проводила час, катаючись на лижах гірськими схилами та насолоджуючись красою Карпатських гір.

Хтось із учасників спільноти став на лижі вперше в житті, хтось вже був досвідченим лижником, однак для кожного ця подорож стала незабутньою!

Окрім катання на лижах, молодь також спробувала покататись на сноутюбінгу, який викликав неабиякі екстремальні враження! Природою мальовничих Карпат змогли намилуватися під час катання на оглядових підйомниках.

Під час цієї подорожі молодь познайомилась з місцевими культурними традиціями, скуштувала страви карпатської кухні, навіть заспівала колядку під акомпанемент старовинної трембіти!

Учасники спільноти також мали нагоду відвідати музичні концерти в ТК Буковель”, що відбувались за участю сучасних виконавців.

Під час святкової вечері 01.02.2020 р. спільнота “Милосердя” подарувала концерт рідзвяних колядок та християнських пісень співробітникам та гостям готелю, навіть заколядувала разом із господарем готелю!

Духівник спільноти піддиякон Пахомій подарував власнику готелю образ Божого Милосердя, котрий вже розміщений на рецепції готелю.

У неділю 02.02.2020 р. спільнота “Милосердя” взяла участь у Святій Літургії у Василіянському монастирі Царя Христа у м. Івано-Франківськ.

Після служби Божої, склавши подяку Господеві за благословенну подорож, учасники спільноти повернулись до Києва.

Спільнота “Милосердя” складає особливу подяку духівнику спільноти піддиякону Пахомію за його духовний супровід під час подорожі, за відмінну організацію поїздки та за добрий приклад найсміливішого лижника!

Спільнота висловлює щиру подяку благодійникам та всім людям доброї волі, які спричинилися, щоб ця подорож відбулася, а також ігумену монастиря св. Василія Великого о. Роману Шуп’яному за його благословення на добру подорож.

Варто зауважити, що у березні 2019 року відбувалась перша подорож спільноти “Милосердя” до Буковелю. Спільний зимовий відпочинок для спільноти вже став гарною традицією!

Спільнота “Милосердя” своїм прикладом заохочує християнську молодь бути активною, а також поєднувати духовний розвиток та відпочинок. Саме відпочинок необхідний для бадьорого духу в тілі та відновлення фізичних сил.

Пригадуємо слова Блаженнішого Любомира Гузара:

“Справжній відпочинок дає людині можливість відновити сили, щоб вона могла добре працювати. Бо безперестанку працювати – означає нищити здоров’я, а нищити здоров’я – гріх.”

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*