Спільнота “Милосердя” взяла участь у заході “Містерія радості” у Києві

Поділитися:
22 лютого на запрошення творців журналу “Колесо життя” спільнота «МИЛОСЕРДЯ» взяла участь у заході “Містерія радості”, який відбувся в Pochayna Event Hall у м. Києві.
 
 
Духівник спільноти піддиякон Пахомій був одним зі спікерів тренінг-програми “Містерія радості”, яка покликана розкрити, що таке істинна радість, як слідувати за цією радістю та як їй довіритися.
 
Піддиякон Пахомій у своєму виступі звернувся до аудиторії з промовистим та надихаючим словом про сутність правдивої радості для християнина.
 
У своїй промові він побажав усім присутнім довіряти Богові своє життя та шукати радості, яка буде згідна з Божею волею. Наголосив на тому, що шлях до пізнання істинної радості лежить через стосунки з Творцем, підкріпив свої свідчення словами зі Святого Писання та з досвіду власного життя, а також помолився з усіма присутніми молитвою про радість.
 
Учасники спільноти “Милосердя” поділилися зі сцени особистими думками про те, що є джерелом радості для них, а також засвідчили свою радість християнськими піснями, прославляючи Бога – Творця істинної радості! 
 
Ця подія у житті спільноти “Милосердя” стала незабутньою та знаковою, оскільки відбулась в особливий день – 22 лютого.
Саме 22 лютого 1931 року Господь Ісус Христос об’являється св. блаженній Фаустині Ковальській та просить  намалювати образ Милосердя Божого, який вшановується у всьому світі.
 
 
Варто зауважити, що для спільноти “Милосердя” образ Божого Милосердя є особливою ласкою. Спільнота носить назву на честь образу Божого Милосердя.
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*