Спільнота “Милосердя” побувала в Карпатах

Поділитися:

З благословення піддиякона Пахомія спільнота “Милосердя” побувала в самому серці Карпат, які радісно зустріли теплою погодою і лагідним сонцем.

Молодь піднялася на найвищу точку України – гору Говерлу, а також підкорила цілу низку вершин, що розташовані на висоті близько двох тисяч метрів. Кожен мав змогу не тільки випробувати сильні вітри на гірських хребтах та затяжних підйомах, але й пересвідчитися, що з Божою поміччю перешкоди долаються легко, а наплічники вже й не такі важкі.
Завдяки провідникам спільноти у групі панував мир: усі злагоджено та відповідально йшли до мети й підкорювали вершини любов’ю.


Спільнота переконалася, що природа – неначе друга Біблія. Через карпатські джерела, зелені ліси, високі гірські схили і навіть птахів, що вільно кружляли над горами ми пізнали Божу любов і невичерпну благодать. Здобули досвід переживання тиші, спокою та натхнення. Відчули, що Бог поруч, “тут і зараз”.


Маршрут подорожі пролягав через озеро Несамовите, дорогою до якого ми збирали карпатські трави для чаювання і чорницю.
Йшли стрімкими траверсами й спускалися вузенькими стежинами, на яких зустрічали туристів, ділилися з ними їжею, говорили про Боже Милосердя.
Ввечері спільнота милувалася високогірним озером Несамовите, де під карпатським зоряним куполом ми прославляли Бога, співаючи народних пісень про любов, Карпатський край і Україну.
Наступного дня спільнота мандрувала через гори Ребра (2001 м), Гутин-Томнатик (2016 м) та Шпиці (1863 м), на схилах яких усі вибирали колоритні панорами для спільних світлин. Розмови про Бога, Його природу, про покірність і смирення на шляху додавали нам життєвої енергії, а молитва – бадьорості духу.


Також спільнота “Милосердя” мала змогу пізнати унікальне етнокультурне середовище Гуцульщини, словами Франка “благословенний закуток нашого краю” – село Бистрець. Ми відвідали гостинну садибу “У Марії”, де охочі приміряли гуцульський стрій: вишивані сорочки, кептарики та сердаки. А ще ми поласували справжньою традиційною кухнею гуцулів – смакували банош із бринзою.
Спільнота “Милосердя” отримала вдосталь приємних вражень і задоволення від відпочинку. Карпати радимо всім, хто дружить із природою, і тим, хто хоче глибше пізнати себе та Бога. Місце сили тут є!

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*