Спільнота “Милосердя” відвідала Собор Вишгородської Богородиці з паломництвом

Поділитися:

1 серпня відбулася проща спільноти “Милосердя”, що є при парафії Василія Великого, до Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ.

Молодь спільноти “Милосердя” традиційно щороку (вже три роки поспіль) вирушає у піше паломництво до Вишгородської святині аби принести до Богородиці свої намірення та молитви.

Маршрут пішої прощі протяжністю 12 км пролягав від ст.м. Героїв Дніпра до Собору Вишгородської Богородиці.

На шляху до Вишгорода у супроводі духівника спільноти піддиякона Пахомія учасники спільноти молилися вервицю до Богородиці та співали християнських пісень.

У мальовничому куточку природи неподалік від Дніпра молодь мала спільний обід. Радісними та натхненними паломники прибули до Вишгорода, незважаючи на дощову погоду.

Молодь зустрів настоятель Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ о. Тарас Валах, який розповів про історію головної святині храму – ікону Вишгородської Богородиці.

Отець Тарас поділився свідченнями парафіян про те, як завдяки щирим молитвам до Богородиці перед Вишгородською святинею, вони отримували зцілення. Від почутого в очах багатьох бриніли сльози, адже це були не просто слова, а свідчення того, що за посередництвом Пресвятої Богородиці Господь вислуховує наші молитви та щедро обдаровує ласками.

Отець Тарас відправив молебень до Богородиці за участю спільноти “Милосердя”, а після молебню паломники мали час на особисту молитву в тиші перед іконою Вишгородської Богородиці. Молодь було запрошено на щедре частування, під час якого кожен мав нагоду підкріпити не лише своє тіло, але й душу теплим спілкуванням.

Спільнота “Милосердя” з вдячністю Богові та Матінці Божій та з теплотою сердець буде згадувати це паломництво до Вишгородської святині.

Спільнота “Милосердя” висловлює щиру подяку настоятелю Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ о. Тарасу Валаху за спільну молитву, гостинність та радісне спілкування.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*