Спільнота “Милосердя” відзначила в Буковелі третю річницю з дня заснування

Поділитися:

Спільнота “Милосердя” відзначила в Буковелі третю річницю з дня заснування

З 12 по 14 лютого 2021 р. відбулась подорож парафіяльної молоді зі спільноти “Милосердя” у супроводі духівника о. Макарія Солюка, ЧСВВ до гірськолижного курорту “Буковель”. Впродовж 3-х днів перебування в Буковелі молодь насолодилась катанням на лижах, яке викликало незабутні екстремальні враження! Під час гірського відпочинку мали місце й інші зимові розваги – канання на санках та сноутюбінгу.

Неповторну атмосферу з життя та побуту горян Українських Карпат (гуцулів, лемків та бойків) вдалося відчути під час відвідування етнопарку “Гуцул Ленд”, на території якого також розташований контактний зоопарк з екзотичними тваринами. Не обійшлося без знайомства з місцевими кулінарними традиціями, молодь відвідала чудові заклади, де подають страви карпатської кухні.

Під час вечірніх святкових зустрічей в атмосфері вдячності та любові пригадувалися найкращі моменти з життя спільноти, дякуючи Богові та один одному за прекрасний спільно здобутий досвід! У виконанні учасників спільноти лунали колядки та народні пісні.

У неділю 14.02.2021 р., повертаючись до Києва, спільнота “Милосердя” взяла участь у Святій Літургії у Погінському монастирі (ЧСВВ) Успіння Матері Божої, розташованому у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області. Учасники спільноти помолилися до Богородиці перед чудотворною іконою Божої Матері. Отець Никодим Гуралюк, ЧСВВ провів для молоді захопливу екскурсію, ознайомивши з храмами монастиря, в яких зібрано кілька десятків копій чудотворних ікон зі всього світу. 

Спільнота “Милосердя” складає подяку Господеві за благословенну подорож та незабутній спільно проведений час. Особливу подяку молодь висловлює  духівникові спільноти о. Макарію Солюку, ЧСВВ за батьківську любов і турботу, духовний супровід та відмінну організацію поїздки!

Варто зауважити, що для спільноти “Милосердя” спільний зимовий відпочинок у горах є незмінною традицією впродовж 3-х років. Спільні подорожі та активний відпочинок є візитівкою спільноти Милосердя. Молодь неодноразово наголошує на тому, що ЛЮБИТИ – означає бути поруч, ЖИТИ – означає радіти, а ВІРИТИ – це шукати Бога у красі цього світу.

 

підготувала

Оля Гаргай

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*