Стипендії для семінаристів КТДС вручили Лицарі Колумба

Поділитися:

16 лютого 2018 року провід Київських осередків Лицарів Колумба вже традиційно, третій рік поспіль, відвідав Київську Трьохсвятительську духовну семінарію з важливою місією.

Після спільної молитви Великий Лицар  Ради #15802 кн. Аскольда Микола Дмитровський, звертаючись до присутніх семінаристів, коротко ознайомив із засадами діяльності Лицарів Колумба та напрямками їх служіння в Україні. Він також зауважив, що підтримка покликань – один з найважливіших напрямків служіння Київських Рад Лицарів Колумба.

Відтак, від імені Ради #15802 кн. Аскольда при церкві св. Миколая на Аскольдовій могилі, Ради #15800 Св. Володимира та Ради #16250 Св. Василія Великого семінаристам Маркіяну Буняку та Дмитру Хопті було вручено грошові стипендії на загальну суму 22 000 грн.

На завершення префект з виховної частини о. Інокентій Волошин подякував лицарям за їхнє служіння та підтримку у навчанні семінаристів. Він також акцентував увагу, що стипендії надано студентам, які дійсно потребують необхідної підтримки. Разом з цим він висловив надію, що це буде одним з гарних приводів для активізації взаємовідносин між семінарійною спільнотою  та Лицарями Колумба у подальшому.

Повідомив бр. Олександр Падалка

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*