Світлої пам’яті Марії Влад

Поділитися:

14 вересня 2017 року, о 7 год ранку, відійшла у вічність пані Марія Влад (Ганцяк), письменниця, поетеса, журналістка, громадська діячка, активна, небайдужа до долі України жінка. За її плечима чималий внесок у створення Української армії після отримання нашої незалежності, також вона була учасником миротворчої місії на війні у Боснії.

Марія Влад народилася 25 серпня 1940 р. в с. Розтоки Івано-Франківської обл. Член НСПУ з 1972 р. Вона – автор півтора десятка поетичних та прозаїчних книг,  книг релігійно-етичної тематики, а також . Її книга «Святий Йосиф Обручник» була відзначена на конкурсі «Коронація слова», поезії та статті опубліковані у багатьох країнах світу, лауреат премії «Благовіст» за книгу новел релігійно-етичної тематики «Який це світ».

Марія Влад працювала у газеті «Літературна Україна», редактором журналу Welcome to Ukraine, вела на Українському радіо культурологічні програми, брала участь у багатьох релігійних, наукових, літературних конференціях. Марія Влад стояла у витоках Жіночої громади руху, Спілки солдатських матерів. Марію Влад нагороджено офіцерським Хрестом з мечами, орденом княгині Ольги III ступеня та журналістською відзнакою «Золоте перо».

15 вересня (п’ятниця) з 11:00 до 23:00 можна попрощатися з п. Марією у дерев’яній церковці Благовіщення Пресвятої Богородиці, поблизу Патріаршого собору Воскресіння Христового, по вул. Микільсько-Слобідська 5.

15 вересня (п’ятниця) о 19:00 парастас.

16 вересня (субота) о 09:00 заупокійна Служба Божа. Опісля чин похорону.

Приносимо свої щирі співчуття родині пані Марії та схиляємо голови у молитві за спочинок у Бозі.

«Ти джерело життя, Владико, божественною мужністю виводячи заковану рабу Твою, що до Тебе з вірою відійшла, у райських радощах всели.»

Храм св. Миколая на Аскольдовій могилі

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*