Священики Київської архиєпархії завітали з колядою до Блаженнішого Святослава

Поділитися:

26 січня 2016 року священики Київської архиєпархії УГКЦ зі своїми родинами завітали з колядою до Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Зустріч проходила в Києві, в резиденції Патріарха, неподалік від Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ.

koliada

Перед початком відвідин душпастирі із сім’ями зустрілися в Патріаршому соборі, а вже звідти з колядою вирушили до помешкання Предстоятеля.

Привітавши гостей, Патріарх запросив усіх усередину дому. Там вони колядували, віншували, бажали господареві радості та щоб минали його дім горе й тривоги. Блаженніший Святослав частував гостей смачними пампухами і кутею. Усі колядували та в затишній атмосфері спілкувалися з Главою УГКЦ.

У духовний спосіб єднався з усіма ними владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський: за допомогою телефонного зв’язку він колядував разом з усіма присутніми та вітав усіх зі святами. Духовенство побажало єпископу всіляких гараздів і міцного здоров’я.

Наприкінці виступили з колядою наймолодші учасники зустрічі, здивувавши всіх присутніх непростою піснею та оригінальним віншуванням.

Прес-служба Київської архиєпархії

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*