Святкування Храмового свята у Києві: духовна віднова, Літургія та Повний Відпуст

Поділитися:

14 січня розпочнуться святкування Храмового свята церкви та монастиря св. Василія Великого у Києві. Цього ж року святкуємо Ювілей 400-ліття Василіянського Чину св. Йосафата.

Храм св. Василія Великого у Києві, 8 січня 2017 року

Храм св. Василія Великого у Києві, 8 січня 2017 року

З цієї святкової нагоди вірних запрошують отримати повний відпуст від дочасної кари за гріхи, взявши участь у молитві разом з ченцями-василіянами.

Що таке повний чи частковий відпуст?

На основі повноважень, отриманих від Папи Франциска, Апостольська Пенітенціарія 20 жовтня 2016 р. видала декрет про оголошення Ювілейного року 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, у якому зазначено, що під час цього Ювілею ченці-василіяни та вірні, які разом з ними будуть брати участь у його відзначенні, можуть отримати повний відпуст.

Читати умови повного відпусту з нагоди Ювілею 400-ліття Василіянського Чину

Заходи на парафії св. Василія Великого у Києві

11-14 січня 2017 року

У середу, четвер і п’ятницю (11-13 січня) після вечірньої Святої Літургії, що на 18:30, буде проводитись духовна віднова для приготування до Храмового свята. Духовну віднову проведе о. Григорій Анастасин, ЧСВВ, ігумен василіянського монастиря Пресвятого Серця Христового.

За Божою благодаттю сьогодні розпочинаємо святкування 400-річного Ювілею заснування Василіянського Чину Святого Йосафата. Наші думки линуть у 1617 рік у Новгородовичі, де на першій Капітулі ченці п’яти монастирів під проводом Митрополита Йосифа Велямина Рутського отримали від нього «Спільні правила св. Василія Великого» та «Партикулярні Правила», де укладено «Капітульні Конституції» і так засновано новий об’єднаний Чин під проводом одного настоятеля. Його основна програма була наступна: «Через віднову ченців – відновити Східну Церкву».

Вітальне слово Протоархимандрита ЧСВВ на початок Ювілею 400-ліття Василіянського Чину

о. Григорій Анастасин

14 січня (субота) – Храмовий празник св. Василія Великого

9.00 – Святкова Утреня
10.00 – Урочиста Архиєрейська Свята Літургія з отриманням Повного відпусту
18.30 – Свята Літургія

Різдвяне послання Блаженнішого Святослава (2017)

Фото для ілюстрації – Храмове свято у Києві 2015 року

ЧСВВ | Монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*