Свято Миколая у храмі св. Василія Великого

Поділитися:

Розступилась дрімота ходить світом доброта,

Ані смутку ні журби не знає.

Де природа золота сіє спокій доброта,

А де люди там серця єднає.

Звичайний, суботній, спокійний, грудневий вечір об’єднав серця від малого до великого. У Києві в церкві св. Василія Великого, що при монастирі отців Василян сьогодні 16 грудня, аж ніяк не спокійно – сюди прилетіло небесне воїнство ангелят, різних казкових героїв, та звичайно, завітав святий Миколай. Напередодні свята діти недільної школи старанно готувались, вчили вірші, співали пісні та заносили свої дитячі мрії у молитвах до святого чудотворця.

І ось свято розпочалось – о. Рафаїл Стефурак, ЧСВВ привітав усіх присутніх коротким словом, та заохотив продовжувати справу святого Миколая – робити добро. Всі групи дітей з Недільної школи, що діє при парафії, брали у святі активну участь – наймолодші ангелята разом із с. Веніаминою Кузь, СНДМ танцювали по казковому небі. Трошки старші діти мали завдання приготувати дорогу святому Миколаю у чарівному лісі разом із звірятами, а також відгадати сни, які сняться дітям напередодні свята – усе це вони успішно виконали за допомогою с. Міріям Голуб, СНДМ.  Група старших дітей разом з катехитом п. Галиною Черняк поділились практичними порадами, як бути чемними.

Підлітки теж долучились до виступу  вказуючи всім, що за свої вчинки та слова потрібно відповісти і святий Миколай, це не видумана казкова особа, а людина, яка прожила свято і показала добрий приклад до наслідування, допомогла їм у цьому катехит п. Оля Марчук. Батьки не залишились поза увагою, вони мали своє завдання, з яким їм допомогла справитись с Христофора Буштин, СНДМ. У храмі панувала святкова, радісна атмосфера. Святий Миколай завітав до дітей, та за їхні старання обдарував їх солодощами.

Дякуємо о. Павлу Долішньому, ЧСВВ за чудове перевтілення в особу св. Миколая. Серця всіх були переповнені вдячністю Богові, св. Миколаю та усім хто спричинився до такого гарного свята.

С. Міріям Голуб, СНДМ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*