Свято Урочистого Святого Причастя

Поділитися:
23 травня 2010 р. у нашій парафії відбулося  свято Урочистого Святого Причастя. У передсвяття цього празника діти, а їх було 28 осіб,  які від жовтня 2009 року готувалися до цієї події в Недільній школі нашої парафії, перший раз, свідомо приступили до Святої Тайни Покаяння, де визнали свої гріхи і примирилися з Небесним Отцем.
Святу Літургію, під час якої діти урочисто святкували свою єдність з Христом, очолив о. Роман (Шуп’яний), сотрудник парафії. У своїй проповіді отець наголосив на тому, що це свято не лишень для наших діточок, але для усієї парафії, оскільки особа, яка сповідається і причащається входить у спілкування (перепрошує за гріхи і сідає до Євхаристійного Столу) не лише з Господом, а з усіма християнами, з усією парафіяльною спільнотою, оскільки усі ми діти Бога, а між собою брати і сестри. А також “урочистість цієї миті Сповіді і Причастя не може закінчитися цим днем, а має за мету тривати під час кожної Святої Літургії”.
Після Святої Літургії о. парох Рафаїл (Стефурак) красно подякував о. Роману, а також сестрам Служебницям Антонії і Анастасії за плідну працю у підготуванні молодого, свідомого покоління щирих християн нашої парафії. Також свою щиру подяку для отця і сестер склали наші маленькі „урочистопричасники”.
Після закінчення урочистої частини у храмі  всі учасники заходу зійшли до залу під храмом на невеличку солодку трапезу і спілкування.
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*