Святий Миколай є прикладом допомоги один одному, – Блаженніший Любомир

Поділитися:

У день святого Миколая ми покликані допомагати потребуючим і близьким людям. Святий Миколай – це приклад доброти, – про це нагадав кардинал Любомир Гузар в інтерв’ю телеканалу ZIK.

«Ким був Миколай? Був святий, який в пам’яті на цілій земній кулі залишився як той, хто старався допомогти потребуючим. Він то дівчатам, що мали виходити заміж, дав на придане, то рятував моряків, що серед моря потопали. З його іменем зв’язане поняття доброти. Він у якийсь спосіб віддзеркалює Божу доброту», – сказав владика Гузар.

«Ми дуже часто ставимо питання: «Чи ти віриш в Миколая? – Так, я вірю». Бо що то є Миколай? Миколай є примір, як ми повинні один одному допомагати, робити добро один одному. І в цей день ми засвідчуємо переконання, що треба всім потребуючим допомогти, що треба ближнім нашим людям робити якусь приємність також. Так, як ми даємо даруночки дітям, так даємо даруночки і старшим – як свого роду символ доброти. Це для того, щоб діти чи старші сказали «дякую» і відчули, що хтось їх любить», – додав він.

ДивенСвіт

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*