У Дорі відбувся табір спільнот “Віра і Світло” з Києва та Тернополя

Поділитися:

21-25 серпня спільноти руху «Віра і Світло» з Тернополя «Діти Святого Франциска» та новоутворена спільнота при храмі Св. Василія Великого, провели літній табір у мальовничому селі Дора, яке є околицею м. Яремче. Табір спільнот «Віри і Світла» – це є щось неповторне! Друзі (особи з розумовою неповно справністю) та їх батьки, приятелі та капелани провели тривалий час разом у служінні Богу, один одному, яке поєдналося з фізичним та духовним відпочинком у прекрасних Карпатах!

Темою табору було дослідження «Таємниці Дивовижної Книги» – Біблії. Цьому дуже посприяла присутність на таборі отців-капеланів спільнот з м. Києва – о.Томи Кушки (ЧСВВ), та м. Тернополя – о.Олега Ворони.

 

Табір спільнот «Віри і Світла» – особливе місце зустрічі та проведення часу з Богом. Кожного дня ранкова побудка, розминка, банси, обов’язкове розважання над темою Табору, Свята Літургія та смачнющі сніданки/обіди/вечері сприяли відчуттю, що Рай може бути на землі тут і зараз!

Особливим і радісним для усієї спільноти стало хрещення 5-річного хлопчика з особливими потребами Максимчика, хресними батьками якого радо стали п. Михайло та п. Оляна Юркевичі.

Також дуже весело і патріотично відбулося святкування Дня Незалежності. Віросвітляни молились за нашу Неньку, співали Гімн та патріотичні пісні, а ввечері мали можливість показати свої Таланти, якими нас обдарував Господь.

Наша спільнота щиро дякує Богу за такий чудовий час та місце проведення Табору. Дякує всім, хто долучився до його організації, а особливо щедрим жертводавцям з храму Св. Василія Великого, без матеріальної допомоги яких наша спільнота була б не в змозі потягнути фінансову сторону цього Табору. Нехай Щедрий та Милосердний Господь кожному із жертводавців зішле рясні Свої духовні, тілесні та матеріальні Ласки! Многая Літа всім вам!

Повідомила Олена Павлюк

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*