У Генеральному Штабі ЗС України та Головному управлінні внутрішніх військ МВС України відбулася коляда

Поділитися:

15 січня на території Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, було організовано Різдвяний концерт. Організували це дійство військові капелани: о.Дам’ян Габорій та бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ. Святкова програма була організована молоддю з парафії св.Василія Великого УГКЦ (м.Київ) і складалася з вертепу та колядок. Виступ був приготовлений для військовослужбовців, які обслуговують ці військові структури.

«Різдво Ісуса у Вифлеємі означає, що з нами Бог! Різдвяний час повертає нас знову до пережиття цієї знаменної події – народження Ісуса Христа, нашого Месії. Месія, або інакшими словами «посланець», має виконати дуже конкретне завдання: відкупити кожну людину та дарувати їй спасіння. Син Божий прийшов, щоб народитися у Вашому домі та розв’язати всі труднощі. Найперше Він прощає нам гріхи, а ми простімо наших ближніх та допоможімо людям в потребі. І це є початок Царства Божого на землі. Радістю веселої коляди поділімося із хворими, в’язнями, дітьми-сиротами, студентами, військовими та самотніми особами» – цими словами завершив свято о. Дам’ян Габорій.

Після завершення виступу на організаторів цього дійства чекав святковий військовий почастунок, під час якого прозвучали колядки та віншування.

Цього ж дня коляда завітала до Головного управління внутрішніх військ МВС України.

За словами військового капелана бр.Теоктиста, одним з аспектів “живої парафії”, до якої нас закликає Блаженіший Святослав, є і капеланське служіння. Тому ця програма була підготовлена молоддю з нашої парафії спеціально для військовослужбовців та для їхніх сімей. Таким чином, плануємо ще відвідати інші військові частини Київського гарнізону, військові містечка та військові гуртожитки».

Фото: http://www.kapelanstvo.org.ua/news/372/

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*