У Гошеві відбувся родинний табір парафії св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

З 6 по 12 липня в Гошеві Івано-Франківської області відбувся родинний табір під гаслом «До святості з татком Андреєм». Відпочинок організували батьки дітей, що відвідують Недільну школу при парафії св. Василія Великого у Києві. Духівником табору став о. ігумен Роман Шупяний, ЧСВВ, організатором таборової програми виступила с. Єротея, ССДНМ.

rodynnyi-tabir (3)

“Для мене табір у Гошеві став дуже повчальним. Це мій перший родинний табір за час душпастирської праці. Будучи в Гошеві, я відчував себе немовби у великій сім’ї – настільки відчувалася ота дружня співпраця всередині спільноти”, – ділиться враженнями о. Роман.

rodynnyi-tabir (1)

Під час табору діти та батьки щодня брали участь у Літургії, роздумуючи над плодами Святого Духа (Любов, Радість, Мир, Довготерпіння, Доброта, Милосердя, Віра, Смирення, Стриманість). У вільний час учасники табору мали розваги: майстер-класи, ігри, екскурсії. Зокрема відвідували Ясну Гору та монастир отців-василіян. Отець Вінкентій Слободян, ЧСВВ, провів чудову екскурсію родинам, розказавши історію та сьогодення монастиря. Діти разом з батьками помолилися біля чудотворної ікони Гошівської Богородиці.

rodynnyi-tabir (4)

Іншою цікавою екскурсією стала поїздка Карпатським трамвайчиком та відвідини Скель Довбуша.

“Неймовірна концентрація чудових людей в одному місці, цікаві майстерки, щасливі діти, батьки на одній хвилі, розкішна природа, усміхнені сестри, тиха молитва, відчуття Божої благодаті. Вдячні отцю Роману і сестрі Єротеї за духовний супровід і науку, за можливість стати ближчими до Бога”, – з допису на Фейсбук Надії Вальнюк.

rodynnyi-tabir (2)

Організатори переконані – у наступному році до родинного табору долучиться ще більше учасників, адже дозвілля дітей при церковній спільноті є важливою складовою справжнього християнського виховання.

rodynnyi-tabir (6)

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*