У Храмі Св. Василія Великого молодь зіграла різдвяну виставу за постановкою Ірми Вітовської (фото)

Поділитися:

20 січня 2013 року у Храмі Св. Василія Великого у Києві з різдвяною виставою «Свята ніч» за мотивами однойменного оповідання Сельми Лагерльоф виступила молодь парафії. Постановник театрального дійства – Ірма Вітовська, українська актриса театру та кіно, парафіянка Храму Св. Василія Великого.

Виставу розпочав камерний оркестр, виконавши декілька саундтреків до відомих голівудських фільмів. Після музичного вступу, який налаштував глядачів на відповідний лад, актори відтворили ту різдвяну атмосферу та сімейний затишок, у якому дитина переживає свято народження Христа.

Крім акторів-аматорів, які, проте, ні в чому не поступалися професійним артистам, роль Йосифа зіграв Маркіян Свято, соліст оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського.

Театральна вистава тривала лише півгодини, проте глядачі, а їх було близько семисот, захоплено аплодували виконавцям та п. Ірмі Вітовській, котра близько місяця готувала молодь до виступу. Учасники дійства вдячні актрисі не лише як режисеру, а й як світлій та добрій людині, яка протягом підготовки дала кожному багато нового та цікавого досвіду.

На завершення молодіжний хор під керівництвом Ярини Чепіги виконав декілька щедрівок для вдячних глядачів. Цим чудовим концертом різдвяний цикл свят у Храмі Святого Василія Великого завершився.

zp8497586rq
zp8497586rq
Поділитися:

1 Comment on У Храмі Св. Василія Великого молодь зіграла різдвяну виставу за постановкою Ірми Вітовської (фото)

  1. Оленка // 24.01.2013 at 18:14 //

    Чудова вистава.Сподобалось? Мені дуже. Уявіть, скільки довелося провести репетицій! Усе пройшло чудово!

Comments are closed.