У храмі Св. Василія Великого у Києві відбулися молодіжні реколекції в рамках ЄМП

Поділитися:

29-31 березня у Києві у рамках Єдиного Молодіжного Простору молодь та Комісія у справах молоді УГКЦ провела Передвеликодні молодіжні реколекції для молоді зі всієї України. Реколекції, у яких взяли участь півсотні молодих людей, відбулися у храмі Св. Василія Великого на Львівській площі та у приміщенні БФ “Карітас-Київ”.

original-4085027967

“Віра буде пізнана по ділах!” – такою була робоча назва заходу.

Реколектантом було запрошено отця Юрія Остап’юка, капелана Центру Опіки Сиріт. У Рік віри та соціального служіння отець мав нагоду глибше роз’яснити питання віри та служіння ближньому. За словами семінаристів КТДС, які також побували на реколекціях, найпереконливіше звучали слова отця, коли він запевняв: «Якщо ти не маєш що робити – ти помиляєшся, якщо ти вибрав спілкування в Інтернеті замість живої зустрічі з друзями – ти помиляєшся, якщо твоє життя, здається, втратило сенс – ти дуже помиляєшся…»

Організатори реколекцій, посилаючись  на слова Христа: «Хто в мене вірує, той так само діла робитиме, що їх я роблю.» (Йо.14,12) підкреслювали, що «час Великого посту – це час відмови від багатьох речей, до яких ми звикли. Але це також час дії.  Той, хто вірить не може сидіти бездіяльно, віра також спонукає усіх нас провести ці реколекції разом, молячись, роздумуючи та дискутуючи».

За матеріалами ДивенСвіту та медіа-центру КТДС

Поділитися: