У храмі Св. Василія Великого відбулись реколекції для молоді Київської Архиєпархії

Поділитися:

24-25 березня у Києві в храмі Св. Василія Великого відбулись реколекції для молоді Київської Архиєпархії. Духовну віднову для молоді провадив о. Богдан Грушевський, який довший час займається душпастирством серед студентів навчальних закладів Львова.

Реколекції розпочалися спільним Богослужінням, де під час проповіді отець привітав усіх учасників та виголосив першу науку. Нагадаємо, що реколекції об’єднувала тема Святої Тайни Євхаристії: «Євхаристія в житті молодої людини».

На основі цитат зі Святого Письма учасники зустрічі обговорювали актуальні питання, якими живе молодь сьогодні, та акцентували на важливій ролі Євхаристії в духовному житті людини. Кожна наука та ділення в групах мала перерву на чай і каву, де молодь неформально спілкувалася та могла ближче познайомитися з представниками від інших парафій Києва та усієї Архиєпархії.

Протягом дня кожен охочий міг приступити до тайни Сповіді.

Після Вечірні учасники реколекцій переглянули фільм «Таїнство Євхаристії». Молодь була дуже зворушена історією фільму.

Другий день духовної віднови, що завершував реколекції, розпочався у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового, де молодь взяла участь у Божественній Літургії на чолі з Блаженнішим Святославом (Шевчуком). Глава УГКЦ благословив молодь Архиєпархії та усіх присутніх на Літургії.

Поділитися: